Super Spacer z Portalem Warszawskim – tajemnice banku BGK!

    Portal Warszawski i Super Express zapraszają na wyjątkowy spacer, już w najbliższy piątek!

    Zwiedzamy skarbiec i podziemia! Mało jest okazji, by zobaczyć bank od zaplecza. Czytelnicy „Super Expressu” i Portalu Warszawskiego, w piątek będą mieli taką okazję! Kolejny nasz spacer  po miejscach na co dzień niedostępnych organizujemy właśnie w gmachu Banku Gospodarstwa Krajowego. 

    Co kryje modernistyczny, monumentalny, zabytkowy gmach wzniesiony w latach 1928-1931 według projektu Rudolfa Świerczyńskiego? Aż do 2001 roku mieściła się tu siedziba Polskiej Agencji Prasowej. Przez ostatnie lata jest to już wyłącznie siedziba banku. I w najbliższy piątek o godz. 11 Bank zaprasza Czytelników Super Expressu do zwiedzania jego zakamarków. Oprócz wystawy na parterze zobaczymy m.in. reprezentacyjne sale, skarbiec i podziemia. Gospodarzy naszej wycieczki będzie tym razem dwóch – o historii gmachu opowie przewodnik po Warszawie Daniel Echaust, a po wnętrzach oprowadzi najświetniejszy znawca BKG i jego historii Mateusz Wierzbicki.

W związku ze względami bezpieczeństwa organizujemy zapisy. Każdy, kto chciałby uczestniczyć w spacerze i zobaczyć wnętrza BGK, musi zadzwonić dziś od godziny 11.00 na numer 601 515 946

Centrum Śródmieścia – Al. Jerozolimskie, tuż przy rondzie de Gaulle’a.

serdecznie pozdrawiamy!

PW i SE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *