Ostatni „spacerowykład” po Łazienkach już w tę niedzielę!

    Trzy laty temu zaczęliśmy ekskluzywne, limitowane spacery (w grupie po 25 osób) w formie wykładów po najpiękniejszym, królewskim, warszawskim Parku Łazienkowskim. Cieszyły się one niezwykłym zainteresowaniem.

 Jednakże forma owych spacerów będzie rozszerzona o nowe zagadnienia, dotyczące epoki stanisławowskiej; idea ogrodów romantycznych, architektura parku Łazienkowskiego na tle innych zespołów pałacowych w Europie, masońska idea piękna, rzeźba a królewski wizerunek, kolekcja malarstwa, teatr stanisławowski inne – jednym słowem jak rozumieć i czytać wielki manifest artystyczny oraz dorobek króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Jednym słowem, Warszawa a Poniatowski!

     Te „spacerowykłady” odbywają si w ramach listopadowych , darmowych dni w Łazienkach, a to znaczy, że oszczędzamy na biletach wstępu ponad 30 pln. Wykłady odbywać się we wnętrzach obiektów znajdujących się na terenie Łazienek, poza Białym Domkiem, który na czas zimy jest zamykany!

Zapraszamy zatem Wszystkich miłośników wielkiej sztuki, serdecznie na ekskluzywne, limitowane całkowicie autorskie „spacerowykłady”, w małych 25 osobowych grupach po sztuce i zbiorach w Łazienkach Królewskich.

Mimo, że Łazienki mają swoich przewodników dostaliśmy niezwykłą możliwość oprowadzania Was w czterech terminach. Każdy spacer trwa do 4 godzin!

Ostatni termin;

2. 18    listopada

Obejrzymy wszystkie dostępne najważniejsze obiekty i poznamy ich historię od podszewki – Oranżerię, Galerię Rzeźb, Teatr Stanisławowski i Pałac na Wodzie.Jeżeli są Państwo zainteresowani spacerem prosimy o maila, rezerwacje i wpłatę, gdyż możemy oprowadzać maksymalnie do 25 osób! Musimy zrobić listy.

KONTAKT, REZERWACJE: portal.warszawski@gmail.com
CENA spaceru 30 zł / 1 os. (w tym: koszt zestawu głośnomówiącego oraz licencjonowany miejski przewodnik Daniel Echaust, specjalizujący się w sztuce okresu Stanisławowskiego, posiadający skończone specjalne kursy z okresu polskiego oświecenia twórca i autor Portal Warszawski.)

Każdym spacer zaczyna się o godz. 11.00, przed Pałacem na Wodzie.

To będzie niezwykłe przeżycie. Serdecznie zapraszamy!

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski