Kolejne kłamstwo miejskich „aktywistów”. Tym razem w sprawie „Górczewskiej”

     Dla nas to są jednak rzeczy niepojęte, że można kłamać bez zmrużenia okiem! Co gorsza robią to tzw. ruchy miejskie, który mają być awangardą i alternatywą dla tych przeokropnych polityków z partii rządzącej i opozycji.

Pojęcie PRAWDY jak widać jest obcy jest kulturowo i duchowo „aktywistom” miejskim. Nie ma się co dziwić jeśli weźmie się pod uwagę, że ludzie ci wywodzą się z określonych środowisk, które mają określony światopogląd na wszystko co ich otacza.

Dziś dowiedzieliśmy się dzięki Warszawski Alarm Smogowy, że MIESZKAŃCY chcą zwężenia Górczewskiej. Widzimy, że „aktywiści” nie odpuszczają i urabiają temat, do czego mają święte prawo. Ale nie mają prawa kłamać jak widzimy to poniżej!

Prawda jak wiemy jest inna, bo Portal Warszawski trzy miesiące temu opublikował konkretne dane; https://portalwarszawski.com.pl/2018/06/28/dotarlismy-do-dokumentu-w-sprawie-konsultacji-zwezenia-gorczewskiej-dane-szokuja/

później była petycja; https://portalwarszawski.com.pl/2018/06/27/petycja-przeciwko-zwezeniu-gorczewskiej/

Obrzydliwym fałszerstwem jest pokazywanie minutowego fragmentu z 20 min spotkania na żywo i przekonywania, że MIESZKAŃCY są za! Widoczni na wizji to przedstawiciele „ruchów miejskich”. Tu całość!

https://www.tvp.info/37900713/22072018-1500

Mieszkańcy Warszawy, przegońmy na cztery wiatry wszystkie ruchy miejskie!

Portal Warszwski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły