Są jeszcze miejsca! Ostatnia letnia eksploracja twierdzy Modlin. Sierpień

25/08/18 Portal Warszawski we współpracy z Sekcją Przewodników PTTK „Bastion”, zapraszają na ostatnie, letnie zwiedzanie Twierdzy Modlin.

Od trzech lat mamy wspaniałą frekwencję dlatego, że w bardzo szczegółowy sposób przedstawiamy historię obiektu, jak i pokazujemy miejsca, które na co dzień są niedostępne – między innymi Zakroczym. To bardzo rozległy teren i bez profesjonalnych przewodników nie ma możliwości poznania tego miejsca jak należy.

    Gwarantujemy bogatą trasę, doskonałą opiekę przewodnicką i wyżywienie.

I tak 25 sierpnia 2018 roku w pierwszej części programu zwiedzimy tradycyjnie koszary modlińskie, które skrywają wiele skarbów. Bardzo szczegółowo zwiedzimy wnętrze, jak i otoczenie zewnętrzne koszar. Po obiedzie, czyli ok. 15 – ej w drugiej części programu zwiedzimy Zakroczym, i specjalnie dla Was przygotowaliśmy małą trasę survivalową!


Koszt 120 pln – obejmuje; transport, opieka licencjonowanych przewodników, wejście na teren Modlina, i wieże tatarską oraz ubezpieczenie. Dodatkowo dla zainteresowanych koszt obiadu – 25 pln . Płatność na miejscu.

Jako, że zainteresowanie naszymi wyjazdami, zatem wpisujemy na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. Mamy ok. 40 miejsc! Rezerwacja miejsc do  dnia wyjazdu. Wyjazd z placu Bankowego o godz. 8.00. Zaczynamy o 9.00 w Modlinie.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Szczegóły dotyczące rezerwacji, płatności itd prosimy kierować na maila;
portal.warszawski@gmail.com lub kontakt@portalwarszawski.com.pl

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły