Kierowca miejskiego autobusu chodzi po mieście i nagrywa ludzi! Internauci mają dosyć

     To nie nasz tytuł, tylko Radio Eska. Bardzo się cieszymy, że jesteśmy twórcami wielkiej krucjaty przeciwko ludziom, którzy są po prostu niezrównoważeni psychicznie, chwalą się zabawą w psia kupę itd. itd.

Co pisze Eska?

„Jest dobrze znany warszawiakom. Chodzi po mieście, by piętnować kierowców, którzy w jego opinii łamią przepisy. Część go popiera, część nienawidzi. Wygląda jednak na to, że miarka się przebrała. Czym zalazł ludziom za skórę?

O panu Wojciechu pisaliśmy już w grudniu ubiegłego roku. Wówczas zszokował nas film, na którym widać, jak kierowca urządza sobie rajd po warszawskim chodniku. Po tej publikacji otrzymaliśmy wiele mówiący komentarz – „Nagrywający to znany prowokator. (…) Tym artykułem popiera Pan agresję”.

Ówczesny kanał pana Wojciecha został zablokowany. Okazuje się jednak, że mężczyzna nie poprzestał i dalej „walczy” z łamaniem przepisów na swój sposób. Skąd cudzysłów? Ponieważ metody tej akcji uświadamiającej stały się coraz bardziej radykalne.

„Wojciech od wielu miesięcy jest samozwańczym 'strażnikiem prawa’ w zakresie pilnowania kto , kiedy i gdzie zaparkował w miejscu które Wojciech uznał za niestosowne. W przypadku stwierdzenia wykroczenia – Wojciech karze” – czytamy we wpisie.”

    Przypominamy, że każdy kto sprzeciwia się tym ludziom jest ubekiem i chce zniszczyć ich rodzinę, udaje warszawiaka itd. Co ciekawe wszystkich innych nazywają frustratami i schorowanymi ludźmi.

My ratujemy zabytki, a ci biedni ludzie zajmują się życiem innych ludzi.

My teraz nawołujemy poważnie! Czas oddać się do zakładów psychiatrycznych, bo to wszystko jest na granicy normalności. Takiej patologii w historii Warszawy chyba nigdy nie było.

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski