MJN w oparach absurdu po raz kolejny, czyli o ich nienawiści do samochodów

   Skąd nienawiść do ludzi jeżdzących samochodami w Miasto Jest Nasze i podobnych im, nie wiemy. Być może stan portfela nie pozwala im kupić tego co dziś jest rzeczą oczywistą, albo napędzani są marksistowską wizją, że wszyscy mają być tacy sami, i nie może być podziału nie biednych i bogatych. Kiedyś krzyczeli Wszyscy na traktory, dziś krzyczą, Wszyscy na rowery!

MJN mało tego, że odleciał w kosmos, to mamy tu do czynienia z jawnym kłamstwem.

„Co jest najbardziej efektywnym środkiem transportu jest to oczywiście stojący pieszy. Stojącym pieszym można przetransportować właściwie wszystko dlatego ciężarówki są Zbyteczne. A jeśli już Musicie, musicie transportować coś samochodem to przynajmniej nim nie jedźcie bo wtedy zawłaszczenie przestrzeni wzrasta SIEDMIO KROTNIE!!!!!!

Natomiast Tramwaj zajmuje dwadzieścia razy mniej miejsca niż samochód który jedzie i trzy razy mniej Miejsca niż zaparkowany samochód na Osobę. To są obiektywne Fakty

Zainteresowanym w prywatnej Wiadomości podamy namiar na sprzedawcę legalnych środków, które pozwalają osiągnąć ten stan Miejskiej Ekstazy aż Świat Zamiga przed Oczami.” czytamy na stronie Warszawa Przyjazna Ludzią

Dziwnym i sobie tylko znanym sposobem wliczyli zajętość infrastruktury transportowej w powierzchnię na osobę…
20m2 na zaparkowany samochód ma zastosowanie do duzych parkingów – jak przy centrach handlowych, gdzie na 1 samochód przypada miejsce 2.5×5 + jezdnia obok 2.5 na 3, razem2.5×8=20. Ale sam samochód zajmuje 12.5, a jak stoi przy ulicy osiedlowej to dlaczego ja liczyć? a te 140 to w ogóle z wzięte z kosmosu. Przejazd z Wilanowa do Dworca Gdańskiego poza szczytem trwa samochodem 15 minut, a komunikacją miejską godzinę.
Jesteśmy za tym, żeby takie bzdury publikowali bez przerwy, dzięki nim przegrają wybory 🙂
Jak widzi to specjalista?
http://materialy.wb.pb.edu.pl/marekmotylewicz/ciekawostki/autobus-vs-samochod-w-inzynierii-ruchu-drogowego/

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski