Krakowscy radni i aktywiści przeciwko mieszkańcom?

     Jak widać nie tylko warszawscy aktywiści stają się problemem. Post ten pochodzi z zaprzyjaźnionej krakowskiej grupy, która podobnie jak my – walczy z wymysłami aktywistów i odpowiednikiem warszawskiego ZDM-u – ZIKiT-em. Mieszkańcy domagali się od krakowskiego Ratusza utworzenia komisji, która zbadałaby wszelkie nieprawidłowości, których ZIKiT dopuścił się jako jednostka Urzędu Miasta Kraków, podczas wdrażania „aktywistycznych” pomysłów. A że ta komisja była solą w oku dla Prezydenta Krakowa i radnych miejskich – najzwyczajniej w świecie postanowili ją uciszyć, przegłosowując zakończenie pracy i rozwiązanie jej.To wszystko miało miejsce wczoraj.

Szanowni Mieszkańcy,

Poniżej publikujemy listę strachu przed prawdą. Wszyscy ci radni miejscy, którzy zagłosowali „za”, postanowili zakneblować nam usta. Dążymy do wyjaśnienia, kto i w jakim zakresie dopuścił do bezprawia na krakowskich ulicach. Aby nam to uniemożliwić, w środę po południu zlikwidowali naszą komisję. To pierwsza w historii Krakowa komisja powołana siłą 9 tysięcy głosów mieszkańców.

Koalicja strachu składa się z 21 radnych fanklubu Jacka Majchrowskiego. Formalnie są to przedstawiciele Przyjaznego Krakowa i Platformy Obywatelskiej.

Pozdrawiamy Was prosto z sali obrad RMK. Jesteśmy na miejscu i walczymy nadal. Skoro nie wpuszczają nas drzwiami, to wejdziemy oknem!

Bądźcie czujni, w najbliższych godzinach podamy informacje o naszych dalszych działaniach.

Komitet Mieszkańców NIC O NAS BEZ NAS”

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły