Po paleniu kamienic, przyszedł czas na kradzież liter z zabytkowych nagrobków na Powązkach! (ZDJĘCIA)

    Wpis znaleźliśmy na FB Michała Krasuckiego, a zdjęcia zrobiła nasza serdeczna koleżanka przewodniczka, Maria Kamińska, która poinformowała o tym wandaliźmie i przysłała zdjęcia!   

    Upadamy coraz niżej! Nie znajdujemy w historii Warszawy nigdzie takich wydarzeń, jakie mają miejsce teraz. Teraz kiedy jesteśmy zamożni, żyjemy w pokoju a ambicje nawet prostego ludu są zaspokojone. Ale to nie prosty lud podpala kamienice, tylko ludzie wykształceni, i nie prosty lud okrada cmentarze. W każdym razie my nie jesteśmy wandalami, bo ci posiadali duże poczucie wspólnoty, my zaś na odwrót!

    Oczywiście hiena cmentarna ukradła litery ponieważ jakaś przedsiębiorcza osoba je potrzebuje! Widać, że jest zapotrzebowanie na surowiec w takiej postaci. To tragedia co ludzie zrobią dla pieniędzy.  Apelujemy do Policji, żeby zrobiła dobry wywiad w okolicznych punktach skupi złomu, oraz zakładach kamieniarskich. Prawdopodobnie w branży dobrze wiedzą kto ma tanie litery, lub czerpie ponad przeciętne zyski z prowadzonej działalności.

 


Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski