Oficer KBW i wróg Armii Krajowej, został bohaterem muralu. OBURZAJĄCE! Gdzie jest Muzeum Powstania Warszawskiego???

     „Warszawiacy, z inicjatywy Muzeum Polin i Zarządu Dróg Miejskich mogą podziwiać wizerunek Zygmunta Baumana, agenta zbrodniczej Informacji Wojskowej ( ps. Semjon) i oficera KBW zwalczającego Podziemie Niepodległościowe. Ciekaw jestem czy w ten sam sposób uhonorowani zostaną Wolińską i Stefana Szechtera”-napisał na Twitterze publicysta tygodnika „Do Rzeczy”, Wojciech Wybranowski, dołączając screen z Facebooka.

Galeria murali przy Dworcu Gdańskim towarzyszy wystawie „Obcy w domu” w Muzeum Polin. Baumanowi poświęcona jest cała „ściana”. Twórcy opisują losy rodziny socjologa, jednak ani słowem nie wspomnieli o jego karierze we wczesnym PRL-u.

    Dla nas wnuków powstańców warszawskich, więźniów ubeckich katowni to jest zwykła zniewaga i  prowokacja Polin, które coraz częściej zaczyna pisać na nowo historię, co gorsza, ją fałszując!! Na to naszej zgody nie ma, i nie ma będzie! A to, że włączyło się w to ZDM…brak na to słów!

    Jeśli jest Bauman to gdzie są Szechter, Wolińska, Berman vel Borowski, Fejgin i inni??? Czemu tak skromnie???

   Dlatego już od dziś będziemy aktywizujemy społeczników, ludzi nam podobnych i  wystosujemy list do Muzeum Pollin, ZDM, z zapytaniem, jakim prawem miasto to, za nasze pieniądze, promuje wizerunek mordercy, stalinowca i kolaboranta!

    Jeśli pozwolimy na panoszenie się fałszu, to za chwilę się dowiemy, że AK-owcy spalili Wielką Synagogę na Tłomackiem i zbudowali obozy zagłady! Sama interpretacja historyczna jest niebywała! Bauman podpisywał listy wydające żołnierzy AK na śmierć, a Polin robi z niego ofiarę antysemityzmu, mimo że ten de facto z Polski uciekł!

A później  ZDM będzie świętować 1 sierpnia! Wstrętne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.