Witaj Ameryko, do lokalnego sklepu będziemy jeździć samochodem. Rzecz o S7, dużo planów!

     Szanowni Państwo, to są plany budowy trasy S7 od Bemowa do Wólki Węglowej. Na końcu slajd trasy jaka miała być poprzednio. Jest to duża zmiana bo dodane są wezły które „rozwalają” całe osiedla. Północno-zachodnia część Bielan i Bemowo będzie żyć wokół autostrady i zjazdów, wjazdów na nią.

    Ekrany wyciszające są bardzo skąpe. Koniec z ciszą nocną, koniec ze spacerowaniem, bo to że GDDKiA funduje nam ścieżki rowerowe nie zmieni faktu, że nie każdy jeździ rowerem, trzeba też chodzić. I tu nie będzie gdzie – ogródki działkowe zamieniają się w węzły samochodowe. Włodarze miasta ograniczają i zniechęcają do jazdy samochodami a tu mamy autostrady pod nasze domy!!!. Nie ma ulic, nie ma zieleni. Szokujące. Żegnaj Europo, Witaj Ameryko, do lokalnego sklepu będziemy jeździć samochodem. I to wszystko idzie z naszych podatków.

  • W związku z wydaną decyzją na trasę S7, powinno napisać się do RDOŚ coś od siebie w sprawie trasy szybkiego ruchu, czas tylko do 27 maja . Adres ul Sienkiewicza 3, Warszawa 00-015.

         Miasto powinno być jedną integralną dobrze poukładaną częścią, a nie byle jakim obszarem podzielonym trasami szybkiego ruchu z parkiem śmieciowym. Konieczny jest zrównoważony rozwój miasta.

     

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski