Nielegalna reklama w centrum miasta!

    Sprawa niby błaha, ale jeśli wielcy tego świata łamią prawo, to czego oczekiwać od zwykłych Kowalskich. Sprawa już się jakiś czas toczy, a firma Credit Agricole, problemu nie widzi.

Credit Agricole Bank Polska już od 6 dni analizuje, czy jego nielegalna reklama z Dawid Podsiadło w centrum Warszawy jest nielegalna. Przemysław Przybylski, w tej trudnej sytuacji podsyłam Państwu małą podpowiedź: nie dalej niż na początku obecnego miesiąca Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał nakaz demontażu samowoli budowlanej, z której Państwo korzystacie. To kolejny z całej listy nakazów rozbiórki dotyczących samowoli reklamowych instalowanych na tym budynku. Każdy, kogo choć trochę obchodzi, czy reklama, której chce użyć, nie budzi zasadniczych wątpliwości pod względem prawnym, może to zawczasu sprawdzić w nadzorze budowlanym czy Biurze Architektury urzędu miasta. To, czy reklama przesłania okna lokali mieszkalnych, można zresztą z łatwością zweryfikować samemu.

Swoją drogą, gdybym ja był znaną osobą, i użyczał komuś swojego wizerunku, to zadbałbym w umowie o to, by nie był on wykorzystywany przy udziale praktyk o nielegalnym charakterze.”

Wojciech Wagner

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły